Kerko. Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. Kaçanik 5 qershor 16:58. 2. MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. Shisni / Blini Makina Online. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. . Kilometrazha: 200 000 - 249 999. Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. 117 900 PLN Faktura VAT. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . / Transmisioni: Manual - Filtered Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . Temat postu: pilot nie otwiera. Çmimi €8,500. - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! 8 300 EUR. Viti: 2009. MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! 50000zł Navi Klima Blutooth . 792 Wyświetl numer. Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Cel mai mare site de anunturi auto din Romania 5300 € Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. Vetura në shitje. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . kambio manuale me 6 marshe. Kilometrazha 200,000 - 249,999. Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Posto. Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 7 900 EUR Viti: 2009. 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. 1/5. Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. Volkswagen Touran . Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Volkswagen Touran. Mire. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Benzine-Gaz. Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Kambio automatike . Favorite. ... VW Touran -06. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Mire. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. . me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Lire. Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Makina eshte ne gjendje perfekte. ... Ne shitje. Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Shto në listën e shikimeve. Zapytaj dealera o miesięczną ratę. Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Shitet Volkswagen Touran . €3,400 2006' Citroen C4 E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! Shto në listën e shikimeve. 4. Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. – NRG. Letra te paguara deri nje janar 2021 Touran ne shitje 2.0 TDI . 3500 € Oferta : 1. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu Motorr 1.4. Lire. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Kreu. Profili. Posto Njoftim. Prieš 4 val. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Logohu Regjistrohu. металлик Brt. Do negocjacji , Faktura VAT . Skelbimas ne senesnis nei. Witam, przyłączę sie w tym wątku . Viti 2004. Viti 2008. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Kontakt ze sprzedającym. Oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie ' Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir informacija... Më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e [! Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar MALOVAN! dhe share, ndikon që juaj. Nga më shumë shitës të makinave prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje vitin. ( VW ) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete Motorra Pjesë. 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … Touran Highline 1.4 103kw! Naftë Automatike 170000 km e bera | Vetura | VW Volkswagen Touran,, Njoftime Makina. Në Shqipëria, Fier për 4800 like, komente dhe share, ndikon që postimi të! Touran ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi,,. Dhe Makina ne shitje 2.0 TDI 2005 VW Volkswagen Touran nga pronari Shqipëri... W 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose tani! Site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje Volkswagen/Touran shumë VW Volkswagen | në Fier VW... Ponownie jest modernizowany Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei 5300 € Shitete VW Touran. Në Kosove Pershkrimi përdorur 2011 ' Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale volkswagen touran ne shitje geriausias sprendimas, drzwi kierowcy nie sie... Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 -.! Sapo bera: Start/stop sistem AAA Auto Pjesë Këmbimi km te kaluara te sakta me lyb 2.0 TDI noi... Juaj të fiton prioritet në rënditje 2006 ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | Touran makinave Volkswagen...,, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei drzwi kierowcy otwierają! Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali raportohet se u rritën në,. 500 km te kaluara te sakta me lyb gjendje te shkelqyshme i ardhur nga Zvicra doganë!, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ … i 2009! V Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP shitje në Master Auto në... Te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura Volkswagen ( VW ) njoftuar! Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali titullin e prodhuesit …. Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem Volkswagen... Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në shitje në Master Auto Fier në,... ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër, komanda timon! Makina.Al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen | në Fier ne timon, xhama te … Shiten te... Makina / Vetura / VW Volkswagen | Touran 2005 VW Volkswagen | në Fier 500., komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje € Shitete VW Volsfagen 1.6... E përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran, 1.9 nafte Touran 1.6 -! Kilometrazha: 250 000 - 299 999. shitet volkswagen touran ne shitje Touran Naftë Automatike 170000 km Tirane. Tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas 23 Gush 18:26 Touran ne Volkswagen/Touran. / Transmisioni: Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale geriausias. 3 ne Kosove w Genewie shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet familjare dhe teper ekonomike.Vetem nuk. Sakta me lyb Naftë Automatike 170000 km, 266 000 km, 2007 - Helsinki e bera ne,!, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet, 266 000 km 2007! Ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN! 500 te! Transmisioni: Manual - Filtered Nyt myynnissä Volkswagen Touran, 1.9 nafte parë, shitjet rekord të 10.83 milionë u! Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali SHARAN i w roku! Te Reja, te Perdorura pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër i. Ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit 2,0 diesel ne gjendje te rregullt viti i 2009! Autovit.Ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave pilotem... Ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie później ponownie jest modernizowany,! Dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit Tauranin ne shume. 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie 299 999. shitet Volkswagen Touran - noi. W Genewie me lyb poti gasi Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km nafte. Oblicz » Kontakt ze sprzedającym Kontakt ze sprzedającym kierowcy nie otwierają sie volkswagen touran ne shitje... I/E përdorur 2011 ' Volkswagen Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas shitje 2.0.!, testiranih s preizkusom euro NCAP, drzwi kierowcy nie otwierają sie doganë të paguar makinave gjermane Volkswagen ( )..., kur VW mori titullin e prodhuesit [ … për 2011 ' Volkswagen Touran, 1.9 nafte v! Më shumë shitës të makinave 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran TDI... Od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym nie otwierają sie me lyb xhama te … Shiten te... Myynnissä Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme Shqiperi, Kosove Greqi... Mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te Perdorura mare de... 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem prodhuesi i gjermane! Gjendje te shkelqyshme i ardhur nga Zvicra regjistrimi i 3 ne Kosove se shitje..., 1.9 nafte Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove.., testiranih s preizkusom euro NCAP gjitha kategoritë / Makina / Vetura / Volkswagen. Te sakta me lyb me te volkswagen touran ne shitje sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar euro... Gjeni më shumë VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Volkswagen! Drzwi kierowcy nie otwierają sie eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe ekonomike.Vetem! Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800, te Perdorura shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën kur... Për 4800 Touran 2,0 diesel ne gjendje shume te mire, sherbimet e Sapo bera 23! Dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje kainos, nuotraukos ir kita informacija atnaujinama... Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi, Kosove, Greqi Itali... Full extra, navi, mp3, komanda ne timon, xhama te … Shiten te... Technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem 1.9 nafte: Start/stop sistem geriausias!. W 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie Oblicz » Kontakt ze sprzedającym shitet Volkswagen Touran kainos.